Lisans Sözleşmesi

Copyright (c) 2017, İdeasis Ltd.
Her hakkı saklıdır.

Değişiklik yapılarak veya yapılmaksızın, yeniden dağıtmak veya kaynak ve ikili biçimlerde kullanmak, aşağıdaki koşullar yerine getirildiği takdirde serbesttir:

Kaynak kodun yeniden dağıtımı; yukarıdaki telif hakkı uyarısını, şartlar listesini ve aşağıdaki ret yazısını muhafaza etmelidir.

İkili biçimde yeniden dağıtımında; yukarıdaki telif hakkı uyarısı, şartlar listesi ve aşağıdaki ret yazısı dağıtımla birlikte gelen belgelendirmede ve/veya diğer materyallerde tekrarlanmalıdır.

Hak sahibi ve katkıcıların isimleri önceden yazılı izin alınmaksızın bu yazılımdan türetilecek yazılımların tanıtımında veya özendirilmesinde kullanılamaz.

İŞBU YAZILIM TELİF HAKKI SAHİPLERİ VE KATKIDA BULUNANLAR TARAFINDAN “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMIŞTIR VE TİCARETE ELVERİŞLİLİK VE ÖZEL BİR AMACA UYGUNLUK İÇİN KAPALI BİR TAAHHÜT DE DAHİL OLMAK ÜZERE VE BUNUNLA KISITLI OLMAKSIZIN HER TÜRLÜ AÇIK YA DA KAPALI TAAHHÜT REDDEDİLMİŞTİR. HİÇBİR KOŞULDA TELİF HAKKI SAHİPLERİ VE KATKIDA BULUNANLAR; HER NE SEBEPLE OLUŞMUŞSA VE SÖZLEŞMEDE, KUSURSUZ SORUMLULUKTA, VEYA TAZMİNAT YÜKÜMLÜLÜĞÜNDE OLMAK ÜZERE HANGİ YÜKÜMLÜLÜK KURAMINDA YER ALIRSA ALSIN, İŞBU YAZILIMIN KULLANIMIYLA ORTAYA ÇIKAN DOĞRUDAN, DOLAYLI, TESADÜFİ, ÖZEL, CEZAİ VEYA BİR SEBEP SONUCUNDA OLUŞAN (YEDEK PARÇA VEYA HİZMETLERİN TEMİNİ; KULLANIM, VERİ VEYA RANDIMAN KAYBI; YA DA İŞ KESİNTİSİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE VE BUNUNLA KISITLI KALMAKSIZIN) HERHANGİ BİR ZARAR İÇİN, BU GİBİ HASARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA UYARILMIŞ OLSALAR BİLE, SİZE KARŞI SORUMLU DEĞİLLERDİR.